• LETECKÝ EUROVÍKEND: Velká Británie - Londýn – perla na řece Temži – 3 dny / 2 noci za 7.590,- Kč. Nyní stačí záloha 4.000,- Kč
 • LETECKÝ EUROVÍKEND: Velká Británie - Londýn – perla na řece Temži – 3 dny / 2 noci za 7.590,- Kč. Nyní stačí záloha 4.000,- Kč
 • LETECKÝ EUROVÍKEND: Velká Británie - Londýn – perla na řece Temži – 3 dny / 2 noci za 7.590,- Kč. Nyní stačí záloha 4.000,- Kč
 • LETECKÝ EUROVÍKEND: Velká Británie - Londýn – perla na řece Temži – 3 dny / 2 noci za 7.590,- Kč. Nyní stačí záloha 4.000,- Kč

LETECKÝ EUROVÍKEND: Velká Británie - Londýn – perla na řece Temži – 3 dny / 2 noci za 7.590,- Kč. Nyní stačí záloha 4.000,- Kč

Původně
7.000 Kč

Sleva
43 %

Ušetříte
3.000 Kč

Slevu zakoupilo 8 návstěvníků.

Letecky na EUROVÍKEND do Londýna na 3 dny (2 noci) jen za 7 590 Kč místo původních 12 690 Kč! Ubytování ve 3* hotelu přímo v centru Londýna se snídaní. Stačí záloha 4.000Kč a voucher je Váš!

Voucher obsahuje

 • Cena zahrnuje: leteckou dopravu z Prahy nebo Brna – Londýn (Standsted nebo Luton) a zpět vč. letištních a bezpečnostních tax, ubytování na 2 noci se snídaní ve 3* hotelu přímo v centru Londýna, pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, průvodce, transfery v destinaci, fakultativní výlety
 • Možnost připlacení noci navíc a prodloužení pobytu na 4 dny / 3 noci!
 • Cena platí při zakoupení dvou voucherů, tj. obsazení plné kapacity dvoulůžkového pokoje!
 • Termíny: PÁTEK – NEDĚLE
 • 15.2. - 17.2.2013
 • 8.3. - 10.3.2013
 • 15.3. - 17.3.2013

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 15.2.2013 do 17.3.2013

Další informace

  před konáním zájezdu.

 • Slevy a příplatky, které si můžete objednat a dokoupit přímo v CK e-click travel s.r.o.:
 • Děti do 2 let – pobyt zdarma – platí pouze poplatek letecké společnosti ve výši Kč 1.690,--
 • Děti do 12 let na přistýlce, tedy 3. a 4 lůžku sleva Kč 500,--
 • příplatek za 1 noc navíc Kč 1.190,-- na osobu
 • příplatek za jednolůžkový pokoj Kč 1.700,-- / na 2 noci - Kč 2.550,-- / na 3 noci
 • Platnost voucherů od 15.2. do 17.3.2013 – do 48 hodin po zakoupení voucheru je nutné vouchery proměnit na cestovní smlouvu na stránkách CK e-click travel www. e-clicktravel.cz - e-mail: rezervace@e-clicktravel.cz Tel: 734 762 941
 • Po zakoupení voucheru neprodleně klikněte na http://www.e-clicktravel.cz, vyberte si zakoupený zájezd, vyberte zakoupený termín a pak klikněte na odkaz „nezávazná objednávka“, kde vyplníte kompletně své údaje do poznámky vyplníte čísla voucherů a dáte odeslat. CK Vám pak na základě vyplněného formuláře pošle cestovní smlouvu. V případě komplikací kontaktuje CK.

Kde voucher uplatnit?

e-click travel s.r.o.
Štěpánská 704/61
110 00, Praha 1

Telefon: 734 762 941
E-mail: info@e-clicktravel.cz
Web: www.e-clicktravel.cz

Další informace

NADĚLTE SVÝM BLÍZKÝM POD STROMEČEK NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK Z KRÁLOVSKÉHO MĚSTA LONDÝNA

EUROVÍKEND LONDÝN – PERLA NA ŘECE TEMŽI – 3 dny / 2 noci, v nabídce termíny 2013, slevou 40 %!

Navštivte s námi perlu na řece Temži – Londýn

3 dny / 2 noci v Londýně jen za 7.590,- Kč místo původních 12.690,- Kč!

Teď nám ale stačí jen záloha 4.000,- Kč a voucher je Váš!

Druhou část 3.590,- Kč doplatíte v CK 4 týdny před odletem.

Pouze za příplatek 1.190,- Kč si můžete prodloužit svůj pobyt na 4 dny / 3 noci!


Ubytování

Travelodge City Road *** - tento 3* moderní a současně stylový hotel je umístěný v centru Londýna, v části St. Pancras. Vzdálenost hotelu od letiště je 26 km. Disponuje 392 pokoji. Hotel je vybavený vlastní recepcí, barem a restaurací, kde si můžete pochutnat na pravé anglické snídani. K dispozici je v hotelu i výtah. Každý z pokojů je vybavený vlastním sociálním zařízením, televizí s plochou obrazovkou, čaj/kávovar a wifi připojením. Některé pokoje jsou přizpůsobené i vozíčkářům. Vysoušeč vlasů je možné vyžádat na recepci hotelu. Pochutnat si můžete na pravé anglické snídani. Nejbližší úschovna zavazadel je na Liverpool Strest Station. Nachází se 1 km od Tower of London nebo St. Paul Cathedral.

O pobytu

Perla na řece Temži je směsicí dlouhé britské tradice, obchodnictví, moderních vymožeností a mnoha světových kultur. Všestranné centrum jihovýchodní Anglie je zároveň největší metropolí Evropské unie.

O Londýně

Londýn je městem mnoha tváří - metropole Velké Británie snoubí staré klasické památky z pohlednic s moderní okázalou architekturou, letité zvyky lordů s futuristickým smýšlením mladých generací, upjaté kravaty byznysmenů s odvázaným životem vyznavačů nočních klubů. Každý návštěvník i obyvatel si zde najde své místo a záhy pochopí známé přísloví: „Kdo je unaven Londýnem, je unaven životem.“

London tower

Londýn je město, o kterém můžeme směle po anglicku prohlásit, že je „one of a kind“, tedy jediné svého druhu. Charakteristický rukopis, který píší cihlové domky, červené double-deckery, telefonní budky i všudypřítomné nápisy „Mind the Gap“ ve stařičkém metru, poznáte zkrátka na první pohled. Hlavní město Spojeného království neztrácí tradičního ducha přesto, že je jednou nejmodernějších a největších evropských metropolí.

London phone

Návštěva Londýna a jeho historických památek vám umožní spatřit sídla britských panovníků, nádherné monumentální stavby a v neposlední řadě významné trofeje britské metropole. Navštivte místa, jejichž význam s postupem doby neklesá. Místa, jež svůj význam plní v Londýně dodnes. Místa, jejichž jedinečnost dodává městu kouzlo.

Navštivte místa, jež byla svědky mnoha historických událostí. Místa, jež hrála hlavní roli v historii města a jež se dodnes objevují v mnoha knihám i filmech.

Významné památky - tipy na výlety

Tower - královský hrad

K londýnské klasice zajisté patří londýnský Tower, což je přes 900 let starý královský hrad, který se tyčí na břehu Temže. V jedné z jeho věží se ukrývají korunovační klenoty, které jsou pečlivě střeženy 35ti strážci zvanými „beefeaters“. Stálými obyvateli Toweru je také 6 havranů, ke kterým se vztahuje legenda, že pokud Tower opustí, království se rozpadne. Angličané neponechávají nic náhodě a ptákům přistřihli křídla.

London castle

Tower Bridge - nejznámější most přes řeku Temži

Hned vedle Toweru se tyčí Tower Bridge, nejznámější most vedoucí přes řeku Temži, který se uprostřed zvedá. Pokud Vám pohled na Tower Bridge zvenku nestačí, nabízí se možnost prohlídky strojovny či vrchního mostku, který vede mezi věžemi.

London tower-bridge

Buckinghamský palác - domov královny

Jednou z nejčastěji navštěvovaných památek je rovněž Buckinghamský palác, oficiální rezidence královny, který se pro veřejnost otevírá jen na několik měsíců v létě. Největší turistickou atrakcí spojenou právě s Buckinghamským palácem je střídání stráží, které probíhá vždy v půl dvanácté.

London Buckingham palace

Westminster - sídlo parlamentu

Westminsterský palác je sídlem parlamentu Spojeného království. Součástí jeho budov je Victoria Tower, ve které je uloženo přes milion a půl zákonů, i slavný Big Ben, zvon, jehož zvuk zná většina lidí z vysílání stanice BBC. Jen přes ulici od budov parlamentu leží slavné Wesminsterské opatství, jež bestseller Šifra mistra Leonarda vystřelil mezi nejžádanější britské památky. Tato významná gotická stavba je místem odpočinku britských panovníků a mnoha dalších významných osobností jako byli například Isaac Newton, Charles Dickens a Geoffrey Chaucer. Toto opatství je však také místem, kde již od roku 1066 probíhají královské korunovace. Naposledy to byla v roce 1953 korunovace Alžběty II.

London westminster

Trafalgarské náměstí - oblíbené místo Londýňanů

Od Westminsterského opatství se po ulici Whitehall lemované budovami ministerstev dostaneme až na Trafalgarské náměstí. Cestou mineme i odbočku do Downing Street, kde v domě číslo 10 žije britský předseda vlády. Trafalgarské náměstí je oblíbeným místem setkávání Londýňanů, v jehož středu se tyčí Nelson´s Column, sloup se sochou Admirála Nelsona. Toto náměstí bylo vždy proslulé houfy holubů, které s oblibou krmily davy turistů. Dnes je však krmení zakázané.

London trafalgar

Picadilly Circus - nejproslulejší londýské náměstí

Nejproslulejším londýnským náměstím je ale Picadilly Circus obklopené obrovskou neonovou reklamou. V jeho středu stojí proslulá socha Erose, kolem které posedává v každou denní i noční hodinu hlouček lidí.

PiccadillyCircus

Překrásná katedrála svatého Pavla je dílem slavného anglického architekta Sira Christophera Wrena, který se postaral o přestavbu velké části Londýna po požáru z roku 1666. Když v části zvané Whispering Gallery zašeptáte, lidé na druhé straně dómu srozumitelně uslyší, co jste řekli.

London Eye - obří kolo na břehu Temže

Pokud si chcete prohlédnout Londýn z výšky, tak nasedněte na London Eye -obří kolo na břehu Temže, které nabízí velkolepý pohled na město.

London Eye

Další pobyty a zájezdy za akční ceny

Aktuálně nejsou v nabídce žádné pobyty nebo zájezdy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou k dispozici žádné nabídky

primacestovani.cz na Facebooku

Kontaktní formulář