• 8 dní letecky ALL INCLUSIVE do Tuniska v Khayam Resort Hammamet 3* superior od 11.590,- kč, nyní stačí záloha 5.000,- kč
 • 8 dní letecky ALL INCLUSIVE do Tuniska v Khayam Resort Hammamet 3* superior od 11.590,- kč, nyní stačí záloha 5.000,- kč
 • 8 dní letecky ALL INCLUSIVE do Tuniska v Khayam Resort Hammamet 3* superior od 11.590,- kč, nyní stačí záloha 5.000,- kč

8 dní letecky ALL INCLUSIVE do Tuniska v Khayam Resort Hammamet 3* superior od 11.590,- kč, nyní stačí záloha 5.000,- kč

Původně
7.500 Kč

Sleva
33 %

Ušetříte
2.500 Kč

Slevu zakoupili 2 návstěvníci.

LETECKÝ ZÁJEZD DO TUNISKA DO KRÁSNÉHO A KLIENTY OBLÍBENÉHO KHAYAM RESORTU HAMMAMET 3* SUPERIOR S ALL INCLUSIVE, NYNÍ KLIENTI ZAPLATÍ POUZE NEVRATNOU ZÁLOHU ve výši 5.000,-- Kč / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji – cena voucher Doplatek do výše ceny zájezdu, dle vybraného termínu, klient uhradí přímo v CK e-click

Voucher obsahuje

  Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha – Tunisko (Enfida) - Praha, transfery v destinaci z letiště a na letiště, ubytování v hotelovém Resortu Khayam Hammamet 3* superior na 7 nocí / 8 dní s All inclusive programem, letištní a bezpečnostní taxy.

 • Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, fakultativní výlety, vstupy do památkových objektů
 • Za příplatek: pokoj s výhledem na moře, vysoušeč vlasů, minibar.
 • Stravování: formou All inclusive
 • NYNÍ KLIENTI ZAPLATÍ POUZE NEVRATNOU ZÁLOHU ve výši 5.000,-- Kč / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji – cena voucher

  Doplatek do výše ceny zájezdu, dle vybraného termínu, klient uhradí přímo v CK e-click travel 8 týdnů před konáním zájezdu.

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 28.5.2013 do 11.10.2013

Další informace

 • Do 48 hodin od zakoupení voucheru jej proměňte na stránkách CK e-clicktravel za cestovní smlouvu. Počet voucherů na osobu není omezen, na každý termín je počet voucherů omezen na 10 ks, při zakoupení jednoho voucheru je nutné doplatit za jednolůžkový pokoj.
 • Platnost voucherů: od 28.5. do 4.10.2013 vouchery proměnit na cestovní smlouvu u e-click travel - e-mail: info@e-clicktravel.cz Tel: 734 281 453, od zakoupení voucheru máte na kontaktování e-click travel 48 hodin.
 • Jak zájezd objednat

  Po zakoupení voucheru neprodleně klikněte na následující odkaz http://www.e-clicktravel.cz, vyberte si zakoupený zájezd, vyberte zakoupený termín a pak klikněte na odkaz „nezávazná objednávka“, kde vyplníte kompletně své údaje a nakonec dáte odeslat. CK Vám pak na základě vyplněného formuláře pošle cestovní smlouvu. V případě komplikací kontaktuje CK.

Kde voucher uplatnit?

e-click travel s.r.o.
V Tůních 1625/8
120 00, Praha 2

Kontaktní. os: e-clicktravel.cz
Telefon: 734 281 453
E-mail: info@e-clicktravel.cz
Web: www.e-clicktravel.cz

Další informace

FIRST MINUTE - VYUŽIJTE NAŠÍ SKVĚLÉ NABÍDKY A ZAKUPTE SI SVOJI DOVOLENOU VČAS


8 denní LETECKÝ ZÁJEZD DO TUNISKA DO KRÁSNÉHO A KLIENTY OBLÍBENÉHO  KHAYAM RESORTU HAMMAMET  3* SUPERIOR S ALL INCLUSIVE za 11.590,- Kč.

NYNÍ KLIENTI ZAPLATÍ POUZE NEVRATNOU ZÁLOHU ve výši 5.000,-- Kč / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji – cena voucher

Doplatek do výše ceny zájezdu, dle vybraného termínu, klient uhradí přímo v CK e-click travel 8 týdnů před konáním zájezdu.

TUNISKO

Rádi byste strávili dovolenou u Středozemního moře, ale pořád nevíte, kde je to nej? Sklouzněte pohledem k Tunisku!

Tunisko je nádherná země a velmi rozmanitá. S otevřenou náručí přivítá všechny ty, kteří ji budou chtít objevit. Ta správná porce exotiky pod arabským nebem, krásné pláže, stromy věčně zralých pomerančů a množství horských oáz. Ale hlavně notná dávka a neobyčejné historie.

tunis_more

Moře a pláže

v Tunisku jsou dlouhé písčité pláže omývané teplým mořem. Sezóna tu trvá od května do října. Stačí jen zavřít oči, lehnout si do rozpáleného písku a poslouchat zvuky vln. A nebo si třeba objednat koktejl v plážovém baru ;-)

tunis_bazen

Země plná historie

Kdo by si nepřál stát v místech, odkud vzešel bájný Hannibal? Mýtické Kartágo , známé ze školních lavic, tu dodnes stojí. Punské války byly skutečností a jejich odkaz přežil v římských památkách. Ale historie sahá mnohem dál. Navštivte i krásné Sidi Bou Saïd, kde se procházela filmová Angelika, a zasněte se. Půjde to neobyčejně snadno…

Rozpálená Sahara

Do Tuniska se jezdí za Saharou. Jsou tu nekonečné duny z tak jemného písku, že vám proteče prsty jako voda. Nejkrásnější je Sahara při západu nebo východu slunce. To pak paprsky vykouzlí v písku měkké stíny, které si s vámi hrají na schovávanou. Možná se projedete i na velbloudech a pochopíte, proč se jim říká zrovna koráby pouště…

tunis_hotel

Bujná příroda exotických oáz

Rádi byste viděli skutečnou oázu? Pak cestujte do Tuniska a ať vaše cesty vedou k jihu. Protože zde je přírodní bohatství plné zelených palem, vodopádů a horských a saharských oáz. Některé vyrůstají do krásy přímo na kraji rozlehlých solných jezer Tuniska. Jeďte sem a možná spatříte i svou fata morganu…

OBLÍBENÁ TURISTICKÁ STŘEDISKA
Monastir - rodiště prvního tuniského prezidenta a jedno z nejkrásnějších měst v zemi, Sousse, přímořské letovisko se starým historickým jádrem, Mahdia, Hammamet, Port El Kantaoui, moderní letovisko v evropském stylu, hrnčířská dílna Tuniska Nabeul či nejoblíbenější potápečská lokalita v Tunisku Tabarka.

tunis_pokoj

Nabídka hotelu v Tunisku:

KHAYAM RESORT HAMMAMET  3* superior

Popis ubytování

Oblíbený hotelový komplex Khayam Resort Hammamet leží přímo u písečné pláže vyhlášeného Hammametského zálivu v zahradě.  Resort disponuje několika dvoupatrovými budovami a bungalovy. Pokoje se dvěma přistýlkami jsou prostorově stejné jako dvoulůžkové s jednou přistýlkou a jsou ve většině případů umístěny v přízemí či v bungalovech; některé jsou bez balkonu a mohou mít přistýlky pro děti formou paland. Hotelový komplex je speciálně zaměřen na kvalitu animačních sportovních a zábavních programů pro hosty.

tunis_zahrada

Poloha hotelu

Resort leží v centru severní turistické zóny letoviska Hammamet, kde se v délce několika kilometrů promenáda s obchůdky, kavárnami, restauracemi a bary, leží přímo na široké písečné pláže, kde je pozvolný vstup do moře. Přibližně 300 m od hotelu se nachází zastávka autobusu a vlaku, kterými se lze dopravit do centra letoviska Hammamet, komplex se nachází cca 6 km od historického centra Hammametu a 6 km od historického centra Nabeulu. Resort je vzdálen cca 90 km od letiště Monastir, cca 50 km od letiště Enfidha, cca 70 km od letiště Tunis.

Khayam Resort Hammamet má k dispozici dva plavecké bazény, dětský bazén, bazén s tobogány, vnitřní bazén. V rámci all inclusive jsou k dispozici slunečníky a lehátka zdarma.

Vybavení a služby hotelového komplexu: vstupní hala s recepcí, směnárna a trezory (za úhradu), WiFi v lobby. Součástí komplexu je maurská kavárna „Ayam Zamen“, restaurace a la carte specializující se na italskou a tuniskou kuchyni, společenská TV místnost, konferenční sál, diskotéka, amfiteátr, Disco Club u moře, obchod se suvenýry, kadeřnictví, Khayam Wellness centrum (sauna, masáže, hydromasáže, hammam, jacuzzi, beauty salon), slunečné terasy, 3 tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, mini club, club junior, fitness, bazény,  zahrada, pronájem čtyřkolek. WiFi a internet: WiFi a pronájem počítače s Internetem orientační cena 15TD/hodina.

Standardní pokoje: standardní vybavení, klimatizace, telefon, TV se satelitem, koupelna, WC, většina pokojů s balkonem či terasou. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové či dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek. Výjimečně je možné ubytovat na pokoji 5 osob ve složení 2 dospělé osoby a 3 děti (obsazení pokoje je podmíněno věkem dětí) – avšak pouze na vyžádání.

Za příplatek: pokoj s výhledem na moře, vysoušeč vlasů, minibar.

Stravování: formou All inclusive

Program All inclusive zahrnuje:

snídaně, oběd, večeře, bufetovou formou včetně nápojů, v hlavní restauraci či dalších stravovnách jmenovaných výše u ubytovací kapacity. Pozdní snídaně (sladké pečivo, croissant, káva, mléko, džus, minerální voda apod.) dle dispozic hotelu. V časovém rozpětí určeným hotelem (většinou cca od 10.00 do 24.00 hodin), k dispozici místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje dle sezónní nabídky hotelu. Snack (např. pizza, pasta, těstoviny, hranolky, sendviče apod.) dle sezónní nabídky hotelu. Sportovní a animační programy dle sezónní nabídky hotelu. Přesná nabídka, rozsah, upřesnění míst, kde lze čerpat all inclusive a časové dispozice pro čerpání all inclusive i jeho jednotlivých složek, k dispozici na recepci hotelu.

Sportovní a zábavní aktivity zdarma: bazény, volejbal, basketbal, fotbal, plážový volejbal, lukostřelba, šipky aerobic, petanque, stolní tenis, minigolf, lukostřelba, vodní pólo, vodní gymnastika, animační zábavní a sportovní aktivity (veškeré aktivity dle sezónní nabídky hotelu).

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha – Tunisko (Enfida) - Praha, transfery v destinaci z letiště a na letiště, ubytování v hotelovém Resortu Khayam Hammamet  3* superior na 7 nocí / 8 dní s All inclusive programem, letištní a bezpečnostní taxy.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, fakultativní výlety, vstupy do památkových objektů

Do 48 hodin od zakoupení voucheru jej proměňte na stránkách CK e-clicktravel za cestovní smlouvu. Počet voucherů na osobu není omezen, na každý termín je počet voucherů omezen na 10 ks, při zakoupení jednoho voucheru je nutné doplatit za jednolůžkový pokoj.

Platnost voucherů: od 28.5. do 4.10.2013  vouchery proměnit na cestovní smlouvu u e-click travel - e-mail: info@e-clicktravel.cz Tel: 734 281 453, od zakoupení voucheru máte na kontaktování e-click travel 48 hodin.

Jak zájezd objednat

Po zakoupení voucheru neprodleně klikněte na následující odkaz http://www.e-clicktravel.cz, vyberte si zakoupený zájezd, vyberte zakoupený termín a pak klikněte na odkaz „nezávazná objednávka“, kde vyplníte kompletně své údaje a nakonec dáte odeslat. CK Vám pak na základě vyplněného formuláře pošle cestovní smlouvu. V případě komplikací kontaktuje CK.

Běžná cena služby:

CENA ZÁJEZDU:

Khayam Resort Hammamet  3* superior TUNISKO

 1. skupina termínů

16.990,-- / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji

2. skupina termínů

17.990,-- / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji

3. skupina termínů

18.990,-- / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji

4. skupina termínů

20.990,-- / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji

5. skupina termínů

21.990,-- / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji

Cena pro prodej a % slevy

Khayam Resort Hammamet  3* superior TUNISKO

1. skupina termínů

11.590,-- / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji / sleva 32 %

2. skupina termínů

11.990,-- / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji / sleva 33 %

3. skupina termínů

12.590,-- / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji / sleva 34 %

4. skupina termínů

14.990,-- / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji / sleva 29 %

5. skupina termínů

15.590,-- / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji / sleva 29 %

 

NYNÍ KLIENTI ZAPLATÍ POUZE NEVRATNOU ZÁLOHU ve výši 5.000,-- Kč / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji – cena voucher

Doplatek do výše ceny zájezdu, dle vybraného termínu, klient uhradí přímo v CK e-click travel 8 týdnů před konáním zájezdu.

Za speciální zvýhodněnou cenu si můžete dokoupit přímo v e-click travel:

dítě 0-2 roky Kč 1.690,--  - když má zákazník více dětí 0-1,99 let, všechny tyto děti platí 1.690,- Kč

první dítě pro 1. 2. a 3. skupinu termínů:  od 2 do 11,99 let na přistýlce Kč 6.990,--

první dítě pro 4. a 5. skupinu termínů: od 2 do 11,99 let na přistýlce Kč 7.590,--

druhé dítě pro 1. 2. a 3 skupinu termínů: od 2 do 11,99 let na přistýlce Kč 9.990,--

druhé dítě pro 4. a 5. skupinu termínů: od 2 do 11,99 let na přistýlce Kč 10.590,--

dospělý na přístýlce na 3. a 4. lůžku se slevou 1.000,--

příplatek za jednolůžkový pokoj  pro 1. 2. a 3. skupinu termínů: Kč 2.990,--

příplatek za jednolůžkový pokoj pro 4. a 5 skupinu termínů: Kč 3.990,--

Minimální počet prodaných voucherů pro aktivaci nabídky: 2

Platnost voucherů:

Termíny: (úterý – úterý nebo pátek - pátek s odletem z Prahy) 8 dní / 7 nocí

1. skupina termínů

28.5.-4.6.2013

31.5.-7.6.2013

4.6.-11.6.2013

7.6.-14.6.2013

11.6.-18.6.2013

24.9.-1.10.2013

27.9.-4.10.2013

1.10.-8.10.2013

4.10.-11.10.2013

2. skupina termínů

14.6.-21.6.2013

18.6.-25.6.2013

21.6.-28.6.2013

6.9.-13.6.2013

10.9.-17.9.2013

13.9.-20.9.2013

17.9.-24.9.2013

20.9.-27.9.2013

3. skupina termínů

25.6.-2.7.2013

30.8.-6.9.2013

3.9.-10.9.2013

4. skupina termínů

2.7.-9.7.2013

5.7.-12.7.2013

9.7.-16.7.2013

12.7.-19.7.2013

16.7.-23.7.2013

19.7.-26.7.2013

23.8.-30.8.2013

27.8.-3.9.2013

5. skupina termínů

23.7.-30.7.2013

26.7.-2.8.2013

30.7.-6.8.2013

2.8.-9.8.2013

6.8.-13.8.2013

9.8.-16.8.2013

13.8.-20.8.2013

16.8.-23.8.2013

20.8.-27.8.2013

Každý termín jen omezen maximálně na 10.

Upozornění: CK upozorňuje, že první a poslední den zájezdu je určen na přepravu, nikoli samotný pobyt. Letecká společnost může změnit čas odletů popřípadně jej posunout, může dojít k navýšení palivových poplatků a letištních tax.

 

Další pobyty a zájezdy za akční ceny

Aktuálně nejsou v nabídce žádné pobyty nebo zájezdy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou k dispozici žádné nabídky

primacestovani.cz na Facebooku

Kontaktní formulář