• 5 denní léčebný pobyt s plnou penzí pro 2 osoby v Lužických horách. Celkem 28 procedur!
 • 5 denní léčebný pobyt s plnou penzí pro 2 osoby v Lužických horách. Celkem 28 procedur!
 • 5 denní léčebný pobyt s plnou penzí pro 2 osoby v Lužických horách. Celkem 28 procedur!
 • 5 denní léčebný pobyt s plnou penzí pro 2 osoby v Lužických horách. Celkem 28 procedur!
 • 5 denní léčebný pobyt s plnou penzí pro 2 osoby v Lužických horách. Celkem 28 procedur!

5 denní léčebný pobyt s plnou penzí pro 2 osoby v Lužických horách. Celkem 28 procedur!

Původně
19.400 Kč

Sleva
61 %

Ušetříte
11.910 Kč

Slevu zakoupilo 29 návstěvníků.

Léčebný pobyt s 28 procedurami a plnou penzí v Lužických horách na 5 dní LÉČEBNÝ / BALNEO pobyt s RELAX procedurami, se vstupem do AQUAPARKU a LÉČEBNÝMI PROCEDURAMI, celkem 28 procedur!!!

Voucher obsahuje

 • - ubytování na 4 noci pro 2 osoby ve **** pokoji Parkhotel room
 • - 4 x snídaně formou buffetu pro 2 osoby
 • - 2 x oběd pro 2 osoby formou 1 chodového menu
 • - 4 x večeře formou 2chodového menu pro 2 osoby (hlavní chod a dezert) dle výběru z lístku „menu a la cartepro pobytové balíčky
 • - v ceně WiFi v hotelu
 • - 2 x VSTUP do Fitness Morris Česká Lípa pro 2 osoby ( 4 x procedura)
 • - 3 x vstup do inhalační SOLNÉ JESKYNĚ na 30 minut pro 2 os. ( 6 x procedura )
 • - 1 x OXYGENOTERAPIE pro 2 osoby, 30 minut (2 x procedura)
 • - 10 x výběr léčebných procedur na místě (koupele, zábaly, parafíny) (10 x procedura)
  viz nabídka pro pobytové balíčky zde.

  - 20 % SLEVOVÝ VOUCHER na všechny wellness, balneo a relax procedury a pedikůru /neplatí pro akční nabídky/

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 9.2.2015 do 1.11.2015

Další informace

 • Zdarma pro hosty:
  Wifi
  kulečník v hotelu
  Výběr filmu na DVD na pokoj dle výběru v recepci
 • - 1. dítě do 12ti let ZDARMA v rámci pobytu se stravováním (bez nároku na přistýlku - bez wellness služeb)
 • Další dítě do 12 ti let za cenu 1.499,- Kč / pobyt (stravování, přistýlka, bez wellness služeb)
 • Dítě nebo další osoba 50% z ceny poukazu….. nárok na pevné lůžko a všechny procedury
 • - prodloužení pobytu za cenu 999,- Kč / noc s polo penzí/ 2 osoby

Kde voucher uplatnit?

Parkhotel Morris Nový Bor
Žižkova 269
47301, Nový Bor

Kontaktní. os: recepce
Telefon: +420487723157
E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

Další informace

Léčebný pobyt s plnou penzí v Lužických horách! 5 denní LÉČEBNÝ / BALNEO pobyt s RELAX procedurami  a LÉČEBNÝMI PROCEDURAMI, Plná penze (4 x snídaně, 2x 1chodový oběd, 4 x 2chodová večeře)

 

new_nb_hotelvenku

LÉČEBNÝ/RELAXAČNÍ regenerační program pro 2 osoby, REGENERAČNÍ/RELAXAČNÍ procedury v ceně pobytu

-pro 2 osoby, přesný čas procedur v den příjezdu, nebo mailem v rámci rezervace

 

new_nb_11

Parkhotel Morris je situován v centru klidného parku, do kterého je výhled ze všech pokojů. Pokoje jsou moderně vybaveny, součástí každého z nich je TV, možnost miniobčerstvení a možnost výběru designu pokoje, který Vám vyhovuje.

Samozřejmostí je také bezplatné Wi-Fi připojení po celém hotelu, parkování a hotelová filmotéka.

V rámci nabídky jsou pro Vás připravena výtečná plná penze podávaná v hotelové restauraci. Ráno se můžete těšit na snídaně podávané formou bufetu, v poledne na nabídku z denní nabídky poledního menu Parkkhotelu Morris a večer můžete vybírat z jídelního menu pro pobytové balíčky večeři i s dezertem.

new_nb_restaurace

4* Parkhotel Nový Bor - luxus a pohodlí

Dovolená bez stresu, plánování a zařizování. To je pobytový balíček ve 4* Parkhotelu Morris Nový Bor. Nabitý balíček zajistí, že Vaše dovolená proběhne v klidu a bez zbytečných komplikací!

Tip na výlet pro celou rodinu

 • vstup do ZOO v Liberci - koupání a cvičení slonů, krmení tučňáků, lachtanů, surikat, tygrů a lvů, expozice dravců a mnoho dalšího
 • vstup do Botanické zahrady v Liberci - uvidíte nejpestřejší soubor exotických rostlin v nejstarší botanické zahradě v České republice
 • vstup do Skláren Ajeto - navštívíte sklářskou show a můžete si zkusit vyfouknout třeba vlastní půllitr na pivo :-)

 • výlet na Ještěď - výlet na jednu z nejznámějších rozhleden v Česku, na kterou se můžete nechat vyvézt lanovkou (v ceně)
 • výlet parníkem a projížďka na loďkách po Máchově jezeře
 • návštěva koňské farmy, kde se děti mohou povozit na koních

 

Další aktivity v hotelu i okolí (zdarma)

 • Kulečník
 • Wi hry (bowling, tenis, box, baseball, golf)
 • Nordicwalking a Panská skála (mapa, pohádka Pyšná Princezna)

 

new_nb_pokoj

 

- VÝLETOVÝ PACKET, dostanete v den příjezdu (popsání trasy na výlety v okolí, nádherné prostředí, výletník – trasovník) dostanete při příjezdu:

Sloup v Čechách prohlídka

SKALNÍ hrad Sloup v Čechách

JESKYNÍ KOMPLEX v okolí sklárny AJETO

Samuelova jeskyně
Uměle vytesané místnosti ve skalní věži nad Dobranovským potokem proti hradu Sloup. Roku 1718 je vyhloubil místní rodák Samuel Görner, který zde žil 17 let a vyráběl a brousil zde skla do brýlí a dalekohledů. V roce 2003 byla opravena a vyznačena přístupová cesta a skalní vyhlídky nad jeskyní. Jsou odtud krásné výhledy do okolní krajiny.

Velká Cikánská jeskyně
Ohromný přírodní útvar dlouhý skoro 30 metrů a široký 15 metrů. Nachází se u Dobranovského potoku, asi 300 metrů na západ od rozcestí u Sedmi trpaslíků. Jeskyně byla pravděpodobně osídlena již v pravěku. V zimě se zde tvoří přes vchod velký ledový rampouch.

Malá Cikánská jeskyně
Jeskyně je uměle vytesaná s klenutými stropy 16 metrů široká. V dřívějších dobách sloužívala jako útočiště a místo odpočinku kočovných cikánů. Nachází se asi 200 metrů na severo-západ od rozcestí u Sedmi trpaslíků.

Pustý kostel
Jeskyně má tři oblouky a je víc jak 16 metrů dlouhá. Leží asi 200 metrů nad Lesním divadlem vlevo přímo u silnice na Dvojkov. Je pozůstatkem těžby písku.

Brýlařská jeskyně
Malá jeskyně se nachází asi 300 metrů na jih od sloupského hřbitova v lese nad bývalým lomem na písek. Podle pověsti se tu brousilo optické sklo, proto má jeskyně svůj název.

Liščí díry
Jeskyně ve skalním ostrohu na kraji lesa při vstupu do Sloupských skal asi 300 metrů na jiho-východ od sloupského hřbitova. Jeskyně je tvořena systémem dutin, skalních komínů a průrev. V největším komíně jsou zbytky žebříku ukončeného schůdky.

Švédská jeskyně
Nachází se v levé části Konvalinkového dolu ve Sloupských skalách. Ve 30-ti leté válce procházely Sloupem švédské oddíly, které loupily a ničily všechno co mohly. Obzvláště roku 1648 si počínaly velice krutě. Obyvatelstvo si zachraňovalo životy a cenné předměty. Proto se hodila těžko přístupná prostorná jeskyně, proto její název. Zbyla pouze jeskyňka o hloubce 3 metry a výšce 2 metry a vytesané schody, vše přístupné bočním skalním komínem.

Jezevčí díra
Malá jeskyně vysoko nad Švédskou jeskyní přímo vlevo pod Horní Hraběcí cestou. U vchodu je vytesaný obrázek. Podle pověsti zde měl zahynout místní myslivec při zimním lovu. Ze skály je široký výhled do kraje.

Rozhledna na Jedlová

SKANZEN Lesní divadlo Sloup v Čechách

Čadičový komplex PANSKÁ SKÁLA, VARHANY – Pyšná princezna

LEDOVÉ JESKYNĚ v okolí CVIKOVA, od hotelu 10 minut

Doporučení:

1. den pobytu: trasa směrem na Jablonec pod Ještědí (cca 20 km, 15 minut od hotelu, navštívíte tento den: zámek Lemberk a Frýdlant, dále LEDOVÉ JESKYNĚ ve Cvikově – stejný směr)

2. den pobytu: směr Sloup v Čechách, od hotelu cca 6 km, cca 10 minut, exklusivní prohlídka sklárny AJETO, Skalní hrad Sloup v Čechách, lesní divadlo, Rozhledna na Stráži, panská skála)

3. a 4. den pobytu např. wellness a další zajímavosti, všechny trasy (SLOUP v Čechách je možné absolvovat na kole, velmi dobré cyklostezky)


new_nb_wellness

Hotelový komplex je situován v klidném parku. Je proto více než vhodný k nerušenému odpočinku a spánku. Z oken je nádherný výhled do hotelového parku. Na přelomu roku 2005/2006 proběhla rekonstrukce a znovuotevření hotelu. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi, moderní gastronomií a profesionálním personálem.Parkhotel nabízí luxusní ubytování ve 39 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT, telefon a miniobčerstvení.

Návštěvníkům Parkhotelu Nový Bor je k dispozici restaurace Atrium, lobby bar, salonky a v letním období dvě nově otevřené venkovní terasy. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva restaurace Atrium, navozující pocit posezení přímo pod širým nebem. Ve Vašem příjemném prožitku Vás ujistí i moderní gastronomie jídelního lístku a příjemná obsluha.


new_nb_kolaž

K relaxačním službám Parkhotelu patří vlastní wellness a balneo centrum přímo v hotelu, dále fitness v České Lípě (cca 10min autem). K doprovodným službám patří zajištění kosmetických i kadeřnických služeb, rovněž v hotelu nebo možnost využití Sportovního areálu Česká Lípa ( bazén, aquapark, vířivé vany, relaxační koutek, rozplavovací bazén, fitness, aerobní sály aj.)

new_nb_balneo

Restaurace Atrium

Luxusní atypická atriová restaurace s výhledem do rozsáhlého parku. Příjemnou atmosféru, u které snadno nabydete dojmu o posezení pod širým nebem, dokresluje decentní interiér restaurace, převážně vyzdobený květinami.
Kuchaři Vám připraví typickou českou kuchyni, jídla hotová i minutková, speciality (dary moře, italské pokrmy).

new_nb_restaurace

nb_bluevířivka

Další pobyty a zájezdy za akční ceny

Aktuálně nejsou v nabídce žádné pobyty nebo zájezdy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou k dispozici žádné nabídky

primacestovani.cz na Facebooku

Kontaktní formulář