• 3 denní letecký zájezd do Paříže s ubytováním za 7590Kč. Nyní stačí záloha 4000Kč!
 • 3 denní letecký zájezd do Paříže s ubytováním za 7590Kč. Nyní stačí záloha 4000Kč!

3 denní letecký zájezd do Paříže s ubytováním za 7590Kč. Nyní stačí záloha 4000Kč!

Původně
7.500 Kč

Sleva
47 %

Ušetříte
3.500 Kč

Slevu zakoupilo 10 návstěvníků.

3 denní letecký EUROVÍKEND na nákupy do romantické Paříže jen za 7590 Kč místo původních 12.590 Kč! Nyní stačí záloha 4.000,- Kč a voucher je Váš! a druhou část 3.590,- Kč doplatíte v CK 6 týdnů před odletem.

Voucher obsahuje

 • Letecká doprava Praha - Paříž - Praha
 • ubytování na 2 noci s kontinentální snídaní v hotelu 2* superior COMFORT DAVOUT NATION v Paříži
 • letištní a bezpečnostní taxy.
 • Odlet z Prahy v sobotu v 6,00 hod., přílet do Paříže kolem 7,45 hod.
 • Odlet z Paříže v pondělí ve 21,20 hod., přílet do Prahy kolem 23,00 hod.
 • Zájezd bude realizován při minimálním počtu 20 osob.
 • TERMÍNY – PÁTEK – NEDĚLE – 3 DNY / 2 NOCI:
 • 15.03.-17.03.2013
 • 22.03.-24.03.2013

 • Odlet z Prahy v sobotu v 6,00 hod., přílet do Paříže kolem 7,45 hod.

  Odlet z Paříže v pondělí ve 21,20 hod., přílet do Prahy kolem 23,00 hod.
 • Platnost voucherů od 13.3. do 22.3.2013 – do 48 hodin po zakoupení voucheru je nutné vouchery proměnit na cestovní smlouvu na stránkách CK e-click travel www. e-clicktravel.cz - e-mail: rezervace@e-clicktravel.cz Tel: 734 281 453
 • Cena platí při zakoupení dvou voucherů, tj. obsazení plné kapacity dvoulůžkového pokoje!

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 13.3.2013 do 24.3.2013

Další informace

 • Slevy a příplatky, které si můžete objednat a dokoupit přímo v CK e-click travel s.r.o.:
 • Děti do 2 let – pobyt zdarma – platí pouze poplatek letecké společnosti ve výši Kč 1.690,--
 • Děti do 12 let na přistýlce, tedy 3. a 4 lůžku sleva Kč 500,--
 • příplatek za 1 noc navíc Kč 1.100,-- na osobu
 • příplatek za jednolůžkový pokoj Kč 1.990,-- / na 2 noci - Kč 2.980,-- / na 3 noci
 • Kabaret Moulin Rouge – představení se sklenicí šampaňského Kč 2.690,-- na osobu
 • Kabaret Belle Epoque – představení s večeří Kč 1.450,--
 • příplatek za 3-hodinový pěší okruh Paříží s místním česky hovořícím průvodcem Kč 1.200,-- (okruh se uskuteční při min. počtu 4 osob)

 • Jak zájezd objednat
 • Po zakoupení voucheru neprodleně klikněte na http://www.e-clicktravel.cz, vyberte si zakoupený zájezd, vyberte zakoupený termín a pak klikněte na odkaz „nezávazná objednávka“, kde vyplníte kompletně své údaje a do poznámky uvedete čísla voucherů a pinů a nakonec dáte odeslat. CK Vám pak na základě vyplněného formuláře pošle cestovní smlouvu. V případě komplikací kontaktuje CK.
 • Minimální počet prodaných voucherů pro aktivaci nabídky: 2

  Minimální počet lidí pro konání zájezdu je 20 pokud se na daný počet nenasbírá, CK nabídne jiný termín, případně se klientovi vrací peníze.

Kde voucher uplatnit?

e-click travel s.r.o.
Štěpánská 704/61
110 00, Praha 1

Kontaktní. os: call centrum
Telefon: 734 281 453
E-mail: info@e-clicktravel.cz
Web: www.e-clicktravel.cz

Další informace

EUROVÍKEND JARO V PAŘÍŽI

Neváhejte a zaleťte si s námi na víkend do jarní Paříže - hlavního města Francie - do nejkrásnějšího města světa se slevou 40 %!

Plné 3 dny (2 noci) v Paříži jen za 7.590,- Kč místo původních 12.590,- Kč!

Teď nám ale stačí jen záloha 4.000,- Kč a voucher je Váš!

Druhou část 3.590,- Kč doplatíte v CK 6 týdnů před odletem.

Pouze za příplatek 1.100 Kč si můžete prodloužit svůj pobyt na 4 dny / 3 noci!

paris_eifel2

Frederyk Chopin před více než 150 lety řekl: „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé monumentální stavby a zanedbané zadní trakty, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, malá bistra a ošuntělé hospody, moderně zrenovované čtvrti a bezútěšná, umouněná předměstí, honosné operní scény a zakouřené sklepní jazzové kluby, sebevědomí občané, zdrogovaní umělci a bezdomovci, lesk a bída metropole v nesčetných stupních a nuancích – v Paříži je zkrátka všechno.


Bez ohledu na to, jakou Paříž návštěvník hledá, může k jejímu osobitému kouzlu proniknout jen tehdy, když se nechá volně unášet a dopřeje si dostatek času k pozorování života na ulicích a náměstích, v kavárnách a na tržnicích. Paříž je jeviště, na němž jsou dějiny kulisami a divadlo života nepřetržitým představením.

paris_tma pamatka big


Paříž má kouzelnou moc – je velmi romantická. Uchvátí vás už při prvním pohledu svými úzkými ulicemi vydlážděnými kočičími hlavami, širokými bulváry a prostornými náměstími, Každý má svou Paříž a Paříž má pro každého něco.


Paříž byla po staletí pohostinná ke svým návštěvníkům, cílem vášnivých milenců, útočištěm před vichřicemi krve a ohně. Přesto však zůstává stále mladá.
V centru Paříže se váš obraz odráží v naleštěných výlohách, uvidíte restaurace s drahým menu a samozřejmě nápisy světových značek Dior, Chanel, Louis Vuitton, který prodává své plastové kabelky na rohu Champs Élysées - velkolepého náměstí, které je ztělesněním romantiky.
Paříž leží v pánvi ohraničené Montmartre, Belleville, Chaillot a Montparnasse, které dnes patří již zcela organicky k městu.
Historické centrum města tvoří ostrovy Ile de la Cité a Ile St-Louis. Na jižním levém břehu Seiny terén stoupá, zatímco severní břeh pokrývá několik kilometrů široká, kdysi bažinatá rovina. Nejvyšším bodem je pahorek Montmartre, který při svých 130 metrech nadmořské výšky přečnívá Paříž přibližně o sto metrů a pyšní se bazilikou Sacré-Cœur.

paris_kolaž


Montmartre se od ostatních částí Paříže liší svou architekturou a úzkými uličkami. Je to proto, že široké pařížské bulváry a celkové uspořádání města navrhl Georges-Eugène Haussmann, zatímco Montmartre tu prostě a jednoduše byl co by malá vesnice připojená k Paříži.
Place du Tertre : na Montmartru postává celý den hlouček pouličních malířů nabízejících své služby. Někteří jsou opravdu schopní a mají talent. Své ateliéry zde měli i Claude Monet, Pablo Picasso, Vincent van Gogh, nebo Salvador Dalí. Nejvíce malířů najdete na malém náměstí Place du Tertre. Kromě nich tu jsou občas i pouliční hudebníci a nesmíme samozřejmě zapomenout na zahrádky kaváren.
Nejstarší kostel v Paříži: zatímco většina turistů obdivuje Sacré-Coeur, v pozadí stojí kostel sv. Petra, francouzsky Église St. Pierre de Montmartre, pravděpodobně nejstarší kostel v Paříži.

Památky Paříž
1) Eiffelova věž:

Bez Eiffelovy věže by Paříž nebyla Paříží. Stala se nejnavštěvovanější stavbou Paříže (a možná i světa), navzdory kritice Alexandera Dumase nebo Émila Zoly. Eiffelovu věž ročně navštíví přibližně 6 milionů návštěvníků.
Jako návštěvník můžete navštívit první, druhé, nebo třetí patro. Do prvního a druhého patra se můžete vydat po schodech (druhé patro se nachází ve výšce 115 m). Nemusíte se však namáhat. Do prvních dvou pater se samozřejmě dostanete i výtahem.
Do třetího patra, nacházejícího se ve výšce 276 m, se dostanete pouze výtahem ze druhého patra. Pokud se tedy chcete podívat až úplně nahoru, pojedete výtahem do druhého patra a zde přestoupíte na výtah směřující na vrchol Eiffelovy věže. Nezapomeňte se zastavit se v prvních dvou patrech. Výhled stojí za to.

paris_eifel


2) Vítězný oblouk

Tato stavba se nachází konci hlavní ulice Champs Élysées a je krásná zejména v noci, kdy je krásně nasvícena a kdy kolem ní není takový provoz jako ve dne. Kolem vítězného oblouku je docela frekventovaný kruhový objezd, ale dopravu tam usměrňují policisté, takže žádné dlouhé čekání na přechodu Vás určitě nečeká. Za necelé 3 € se lze dostat na ochoz na Vítězném oblouku. Odkud je pak pěkný výhled na již zmiňovanou hlavní třídu Champs Élysées i na moderní čtvrť.

paris_brana

3) Notre Dame

Jedná se zřejmě o nejznámější Pařížskou duchovní stavbu. Při pohledu na ní a následně při její prohlídce se vrátíte o několik století zpátky. Zcela určitě se vyplatí na toto místo podívat ve dne a následně i noci, kdy vypadá naprosto odlišně než za denního světla. Vstup do katedrály je zdarma. V pondělí bývá zavřená. Notre Dame je francouzský termín, který můžeme přeložit jako Naše paní. Jde o titul Panny Marie používaný pro stavby a instituce odvolávajících se právě k Panně Marii. Katedrála Notre Dame naleznete na ostrově Île de la Cité. K Notre Dame vede metro.


paris_hrad


4) Louvre

Pokud máte rádi obrazy a další umělecká díla, tak by jste návštěvu této slavné obrazárny určitě neměli vynechat. Největším lákadlem je jistě Mona Lisa.
Louvre dělí od Notre Damu pouze řeka, nabízí se tak možnost spojení návštěvy těchto dvou památek. Do Louvru se v hlavní turistické sezóně stojí i několika hodinové fronty, ale návštěva se určitě vyplatí.

paris_tma pamatka

5) Soucre Coeur

Basilika s nezaměnitelnou a jedinečnou bílou barvou, kterou má díky pískovcovým blokům, ze kterých je postavena. Nachází se na vrcholku, ze kterého je za pěkného počasí překrásný výhled na panorama Paříže.
K této památce se dostane metrem do stanice Anvers, odkud projdete uličkou plnou obchodů se suvenýry. Pak už je jen na Vás, zda se rozhodnete kopec vyjít pěšky nebo zvolíte možnost využít lanovku (platí zde stejné lístky jako na metro).

paris_soucre

6) Moulin Rouge

V překladu znamená Moulin Rouge růžový mlýn. Růžová barva vynikne hlavně za denního světla, jelikož v noci je tento nejznámější Pařížský kabaret nádherně nasvícen do červené barvy.
Tuto památku se opravdu vyplatí obdivovat hlavně ve večerních a nočních hodinách, kdy v tmavé noci opravdu vyniká. Nachází se kousek od vstupu do Blanche.

paris_moulin

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Paříž - Praha, ubytování na 2 noci s kontinentální snídaní v hotelu 2*superior COMFORT DAVOUT NATION v Paříži, letištní a bezpečnostní taxy.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, transfery v destinaci, fakultativní výlety, vstupy do památkových objektů, průvodce po dobu zájezdu

paris_hoteloutside


Ubytování v Hotelu Comfort Davout Nation
Dvouhvězdičkový hotel Comfort Davout Nation se nachází v širším centru Paříže, v klidné lokalitě 20. okrsku, nedaleko náměstí Place de la Nation. Nedaleko hotelu se nachází známý hřbitov Pére Lachaise a slavná Monetova zahrada v Giverny. Tento 2* hotel se svou komfortní atmosférou Vám zajistí velmi příjemný pobyt v Paříži.

paris_lobby

Hotel disponuje 65 pokoji. Všechny pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, vlastní koupelnou, vysoušečem vlasů, kabelovou TV, telefonem s přímou volbou, trezorem, WIFI/bezdrátová LAN. V hotelu je k dispozici výtah, recepce je otevřena 24 hod. denně.

paris_pokoj

Kontinentální snídaně formou bufetu se podávají denně v pohodlí hotelové jídelny od 7:00 hod. do 10 hodin. Ve vstupní hale hotelu se nachází prodejní automaty, které nabízejí nápoje a občerstvení. V hotelu je k dispozici úschovna zavazadel a bezplatné noviny. Stanice metra Porte de Montreuil se nachází 260 m od hotelu a nabízí přímý přístup k Eiffelově věži a Galerii Lafayette.

paris_koupelna


Odlet z Prahy v sobotu v 6,00 hod., přílet do Paříže kolem 7,45 hod.

Odlet z Paříže v pondělí ve 21,20 hod., přílet do Prahy kolem 23,00 hod.

Další pobyty a zájezdy za akční ceny

Aktuálně nejsou v nabídce žádné pobyty nebo zájezdy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou k dispozici žádné nabídky

primacestovani.cz na Facebooku

Kontaktní formulář